سرویس رایا یار چیست؟
تضمین کسب درآمد رایا یار
نحوه فعالیت رایا یار
بسته های ویژه رایا یار
عضویت در رایا یار

سرویس رایا یار چیست؟

“پیشرفت برای همه” شعار و هدفی بود که از روز اول تشکیل مجموعه بزرگ رایا مورد موافقت تمام مجموعه قرار گرفت. یکی از سرویس هایی که در تحقق این موضوع نقش مهمی دارد، سرویس رایا یار است. رایا یار این فرصت را برای همه ی افراد جامعه با هر تخصص، سطح سواد و هر شرایطی فراهم می کند تا کسب درآمد بدون دردسر و آسانی را تجربه کند. در دنیای امروز بازاریابی و جذب مشتری برای هر کسب و کار و فعالیتی بسیار مهم است. همین موضوع ما را بر این داشته که با راه اندازی سرویس رایا یار، سهیم شدن مخاطبان و عضویت آنها در خانواده بزرگ رایا همراه با مزایا و کسب درآمد باشد تا بتواند پاسخی به اعتماد و زحمات و فعالیت های مخاطبان رایا یار باشد.

سرویس رایا یار با معرفی و ارائه بسته های پیشنهادی ویژه به مخاطبان، شرایط بسیار مناسب و ویژه ای را فراهم کرده است تا هر شخصی با هر شرایطی بتواند به آسانی عضو رایا شود و به کسب درآمد با سطح درآمد های مختلف و متنوع بپردازد. رایا یار خود را موظف می داند که به تعهدات خود پایبند باشد و تسویه حساب های اعضای رایا یار را به صورت منظم و بدون تاخیر انجام دهد. همین موضوع باعث شده است که انگیزه مخاطبان و اعضای رایا یار برای فعالیت و ارتقا بسته های همکاری خود روز به روز بیشتر شود. امیدواریم بتوانیم جوابگوی زحمات همه ی اعضای رایا یار باشیم.

تضمین کسب درآمد رایا یار

سرویس رایا یار تمهیداتی را برای تضمین کسب درآمد و تعهد پرداخت ها برای مخاطبان و اعضای رایا یار اندیشیده است. ارائه و تنظیم قرارداد رسمی با شماره پیگیری، ارائه تعهدنامه رایا یار در قبال اعضا، اختصاص کد عضویت اختصاصی برای هر عضو که در تمامی فاکتورها و قراردادها معتبر و قابل استناد می باشد. ارائه یک نسخه فاکتور رسمی از هر قرارداد معرفی شده توسط رایا یار برای ایشان، اعطای حق بستن قرارداد در موارد خاص و بسته های ویژه و ….. می تواند تضمین های مناسبی برای اطمینان مخاطبان از کسب درآمد در سرویس رایا یار باشد.

نحوه فعالیت رایا یار

سرویس رایا یار به این شکل کار می کند که: شما ابتدا در سرویس رایا یار عضو می شوید و از میان بسته های ویژه یک بسته را انتخاب می کنید. کارشناسان رایا یار با شما تماس می گیرند و ثبت نام شما نهایی و تایید می شود. بسته های حاوی راهنمای کامل و موارد مورد نیاز شما به صورت الکترونیکی و یا در صورت نیاز به صورت پستی برای شما ارسال می شود و شما فعالیت خود را آغاز می کنید. با توجه به نوع بسته ی انتخابی شما میزان مشارکت شما در هر قرارداد معرفی شده، محاسبه و بدون تاخیر به حساب شما واریز می شود. راهنمایی کامل پس از ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سرویس رایا کمک با ما در ارتباط باشید.

بسته های ویژه رایا یار

عضویت در رایا یار

عضویت در سرویس رایا یار کار سختی نیست. همکاران ما تجربه ی خوبی از همکاری با رایا دارند. امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای حضور شما در جمع خود باشیم.