چرا باید سایت داشته باشیم؟
چرا باید رایا انتخاب من باشد؟
تعرفه های طراحی سایت رایا
سفارش طراحی سایت

چرا باید سایت داشته باشیم؟

در دنیای امروز معرفی خدمات، محصولات، ایده ها، مهارت های فردی و گروهی و هر چیزی که در کسب و کار و فعالیتهای روزمره جامعه نقش دارد از اهمیت خاصی برخوردار است. امروزه انسانها و سازمان ها برای هر آنچه که نیاز دارند دست به دامان اینترنت می شوند و این پدیده را به عنوان ویترین خدمات و مهارت های جامعه قبول کرده اند. حالا تصور کنید اگر شما شرکتی داشته باشید و یا خدمات و محصولاتی برای ارائه داشته باشید یا حتی به گونه ای ساده تر، شما به عنوان یک شخص بخواهید مهارت ها و رزومه حرفه ای خود را در معرض دید تمام دنیا و جامعه هدف قرار دهید، اینجاست که داشتن یک وب سایت خوب بهترین گزینه برای موفقیت شما در این امر هست. امروزه کارشناسان به این نتیجه رسیدند که یکی از مهم ترین پایه های شروع یک موفقیت بزرگ در امر کسب و کار داشتن یک وب سایت خوب و حرفه ای است. به زبان ساده تر داشتن وب سایت امروزه یک اعتبار محسوب می شود. وب سایت  یک شرکت در بعضی موارد از نحوه ی کسب وکار آن شرکت نیز بسیار مهم تر می باشد. به طور مثال یک بوتیک و فروشگاه پوشاک دارای ویترین، سعی می کند بهترین طراحی و ظاهر را برای ویترین مغازه خود انتخاب کند تا باعث جلب مشتری شود. مشتری هایی که محدود هستند و فقط کسانی هستند که از جلوی مغازه عبور می کنند. حالا تصور کنید که تمام مردم شهر، کشور و دنیا میتوانند به ویترین کسب و کار شما به صورت شبانه روزی دسترسی داشته باشند. این یعنی یک بازاریابی موثر و بدون دردسر. برای اینکه اهمیت طراحی سایت را توضیح بدهیم می توان ساعت ها صحبت کرد و صفحه ها نوشت، اما ما در اینجا به این نکته بسنده می کنیم که: “اگر دوست داریم پیشرفت کنیم نباید به همین سادگی از دیگران عقب بمانیم”.

چرا باید رایا انتخاب من باشد؟

رایا فقط برای شما یک سایت آماده نمی کند، رایا قبل از اینکه شما سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید به شما مشاوره رایگان می دهد. رایا با توجه به نیاز های شما سعی می کند بهترین مسیر ها را برای شما مشخص کند تا شما در نهایت با تصمیم گیری درست قدم مهمی را در پیشرفت فعالیت خود بردارید. رایا با در نظر گرفتن نوع فعالیت و استفاده ی شما از سایت و میزان بودجه ی اختصاص یافته ی شما برای طراحی سایت، به عنوان یک مشاور خوب کنار شما خواهد بود. بعد از ثبت سفارش، رایا با بهره گیری از کارشناسان مجرب و به روز خود سفارش شما را به بهترین نحو در بهترین زمان انجام می دهد و به شما تحویل می دهد. البته وظیفه ی رایا اینجا تمام نمی شود. رایا بعد از تحویل سایت به شما باز هم کنار شما خواهد ماند و با توجه به شرایط قرارداد سفارش، پشتیبانی خود را از محصول ارائه شده به نحو احسن انجام می دهد. یکی از ویژگیهای رایا این است که مشتریان ما محدود به انتخاب های تحمیل شده از سمت ما نیستند. رایا با شما تغییر حالت می دهد و انعطاف خدمات و امکانات و تعرفه های طراحی سایت با توجه به سفارش ما در رایا امکان پذیر است و همین امر باعث می شود که سفارش ما منحصر بفرد شما باشد.

در رایا هیچ سفارشی به علت شرایط مالی برگشت داده نمی شود. هدف رایا پیشرفت برای همگان است. گاهی برای رسیدن به این هدف باید از برخی مسایل مالی چشم پوشی کرد که خوشبختانه مجموعه رایا همگی بر این موضوع اتفاق نظر دارند.

یک طراحی سایت اشتباه به مراتب خسارات بیشتری نسبت به نداشتن سایت برای کسب و کار شما ایجاد می کند. رایا با برنامه ریزی دقیق در هر پروژه و بررسی نکات و شرایط مختلف راهکار های مناسبی را برای ایجاد یک وب سایت موفق برای مشتریان به دست می آورد. ایده های رایا در موضوع طراحی سایت همگام با ایده های به روز دنیا می باشد و تمام سعی کارشناسان طراحی سایت در مجموعه رایا این است که در هر پروژه ایده و کار جدیدی صورت بگیرد. رایا از تقلید و تکرار فاصله می گیرد و در تمام مراحل پروژه در کنار شما قدم بر می دارد، زیرا از نظر مدیران رایا، موفقیت مشتریان موفقیت رایا است.

تعرفه های طراحی سایت رایا

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت در رایا کار سختی نیست. فقط کافیه نام، شماره تماس و نوع پلن انتخابی خود را برای ما ارسال کنید، بقیه کارها را به کارشناسان رایا بسپارید.

نیاز به راهنمایی دارید؟