چرا باید رایا انتخاب من باشد؟
روند تعمیرات
مشاوره رایگان
ثبت سفارش تعمیر

چرا باید رایا انتخاب من باشد؟

تیم رایا سرویس با بهره گیری از دانش فنی آکادمیک، در صدد ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان گرامی می باشد. رایا سرویس با توجه به نیاز شما سعی بر آن دارد بهترین خدمات در زمینه تعمیرات و همچنین ارتقاء لپتاپ ها و کامپیوترهای شخصی با حداقل هزینه را ارائه دهد. همچنین قبل از ثبت سفارش، متخصان ما به روش های مختلف به صورت رایگان به شما عزیزان مشاوره می دهند و با توجه به نیاز شما، بهترین گزینه را در اختیار شما قرار میدهند.

رایا سرویس سعی بر آن دارد پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، در بهترین زمان ممکن، سفارش را تحویل دهد. پس از تحویل سفارش نیز رایا بر اساس نوع فعالیت انجام شده، طبق قوانین دستگاه شما را گارانتی می کند.

با اعتماد به تیم رایا سرویس خیال خود را بابت حفظ اطلاعات و حریم خصوصی راحت کنید.

شرح مشکل
تحویل دستگاه و عیب یابی
برآورد زمان و هزینه
تعمیر

شرح مشکل

شما عزیزان میتوانید به روش های مختلف، مشکل دستگاه خود را با متخصصان ما در میان بگذارید و در صورت رضایت از مشاوره میتوانید سفارش تعمیر دستگاه را ثبت کنید.

تعمیرات تخصصی انواع لپتاپ های موجود در بازار با هر مشکل نرم افزاری و سخت افزاری شامل: تعمیرات Board , تعمیر و تعویض LED و LCD ، تعمیر مودم ، شبکه و وایرلس، تعمیر و تعویض انواع دیسک نوری، تعمیر و تعویض کیبورد و تاچ پد، تعمیرات اتصالات مکانیکی و قاب، ارتقاء HDD, RAM ، تعمیرات شارژر و همچنین نصب آرشیو درایورها و ارتقاء و تعمیرات تخصصی کامپیوترهای شخصی نیز توسط تیم متخصصان رایا سرویس انجام میشود.

تحویل دستگاه و عیب یابی

پس از مشاوره غیر حضوری در صورت درخواست شما تحویل دستگاه میتواند به دو صورت انجام شود. نخست متخصصان ما به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و دستگاه شما را در صورت ممکن، عیب یابی و تعمیر خواهند کرد. در صورتی که دستگاه شما قابلیت عیب یابی و تعمیر در محل را نداشته باشد، در صورت رضایت شما، دستگاه به کارگاه منتقل میشود.

روش دوم مراجعه حضوری شما و یا ارسال دستگاه توسط شما می باشد.

ضمن اینکه در هر دو روش، رسید تحویل دستگاه به شما تحویل داده خواهد شد.

برآورد زمان و هزینه

پس از عیب یابی دستگاه، زمان تقریبی لازم برای تعمیر دستگاه و همچنین هزینه تعمیر به شما اطلاع داده مشود و در صورت رضایت شما، کار تعمیر دستگاه آغاز میشود.

تیم متخصصان رایا سعی بر آن دارد با حداقل هزینه و زمان، دستگاه مشتری را تعمیر کند.

تعمیر

پس از ثبت نهایی سفارش، تعمیرات دستگاه آغاز شده و دستگاه پس از اتمام تعمیرات لازم در کوتاهترین زمان، به شما تحویل داده میشود.

ثبت سفارش آنلاین

سفارش تعمیر در رایا کار سختی نیست. فقط کافیه نام، شماره تماس، نوع سیستم و مشکل آن را برای ما ارسال کنید، بقیه کارها را به کارشناسان رایا بسپارید.

نیاز به راهنمایی دارید؟