اهمیت طراحی و پشتیبانی شبکه
چرا باید رایا انتخاب من باشد؟
تعرفه های طراحی و پشتیبانی شبکه
سفارش طراحی و پشتیبانی شبکه

اهمیت طراحی و پشتیبانی شبکه

 برای داشتن یک کسب و کار موفق به یک شبکه کامپیوتری خوب نیاز است. امروزه شبکه های کامپیوتری جزء جدایی ناپذیر شرکت ها و سازمان های موفق است. دلیل و گواه این موضوع هم نتایجی از قبیل صرفه جویی فوق العاده در هزینه ها، سهولت انجام امور اداری، منظم بودن و سازماندهی اطلاعات و فایل های سازمان، امنیت سیستم ها و …. است که یک شبکه موفق بدست می آورد. یک شبکه خوب و مناسب برای کسب و کار شما باید قبل از پیاده سازی، نیاز سنجی شود، تحلیل و بررسی و امکان سنجی مناسب صورت گیرد و در نهایت با توجه به امکانات، هزینه ها و شرایط طراحی شود. بعد از طراحی دقیق نوبت پیاده سازی شبکه می رسد که باید به صورت تخصصی و بدون ایراد انجام بگیرد. پیاده سازی در دو بستر پسیو و اکتیو صورت می گیرد که ماحصل این اتفاقات به ثمر نشستن شبکه سازمان و یا مجموعه شماست. بعد از تست ها و آزمایشات روی شبکه و رفع ایرادات احتمالی توسط کارشناسان، شبکه آماده بهره برداری توسط شماست. حالا از این به بعد مدیر شبکه مقیم در سازمان و یا غیر مقیم وظیفه پشتیبانی و مانیتور کردن و بررسی فعالیت و عملکرد شبکه را دارد. یک شبکه خوب باید پشتیبانی قابل قبول و سریع و مطمئن هم داشته باشد. خلاصه ی این مطالب این است که امروزه سازمان ها و کسب و کار ها بدون یک شبکه ی خوب نمی توانند به موفقیت برسند و از رقبای خود پیشی بگیرند.

چرا باید رایا انتخاب من باشد؟

رایا در امور شبکه با بهره مندی از کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه های مختلف آمادگی مشاوره، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های مجموعه، شرکت و یا سازمان شما را دارد. کارشناسان امور شبکه رایا با عنایت به این موضوع که علم شبکه روز به روز با پیشرفت مواجه است، خود را با علم روز مطابقت می دهند تا بتوانند بهترین راهکارها را برای مشتریان ارائه دهند و بهینه ترین شکل شبکه را انتخاب و پیاده سازی کنند. مجموعه رایا در تامین تجهیزات شبکه نیز فعالیت دارد که همین موضوع باعث کاهش هزینه ها و بهینه شدن بازدهی شبکه پیاده سازی شده برای مشتریان شده است. رایا تمام تلاش خود را برای انجام دقیق و مطلوب پروژه های شبکه انجام داده و همین امر باعث شده رضایت مشتریان اعتبار سرویس رایانت باشد. طراحی و پیاده سازی سرویس های تحت شبکه که امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین سرویس های سازمانی شناخته شده اند از تخصص های کارشناسان رایا است که به عنوان خدمات سرویس رایانت به مشتریان عرضه خواهد شد. سطح علمی کارشناسان ما برای امور شبکه از نکات مهم و اساسی مجموعه رایانت است. بررسی شرایط پروژه مشتریان و نیازسنجی و امکان سنجی های شبکه رایانت با دقت و حساسیت زیادی انجام می شود تا فرایند کلی پروژه به صورت دقیق و بهینه صورت بگیرد. رایا خود را متعهد به این می داند که شبکه شما همیشه فعال و بهینه باشد تا اخلالی در روند رو به رشد مجموعه شما پیش نیاید.

تعرفه های خدمات شبکه و پشتیبانی رایا

سفارش خدمات شبکه

سفارش خدمات شبکه در رایا کار سختی نیست. فقط کافیه نام، شماره تماس و نوع خدمات رو برای ما ارسال کنید. بقیه کارها را به کارشناسان رایا بسپارید.

نیاز به راهنمایی دارید؟