طراحی گرافیکی چیست؟
چرا باید رایا انتخاب من باشد؟
تعرفه های طراحی گرافیک رایا
سفارش طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی چیست؟

تبلیغات یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین عامل در موفقیت هر کسب و کار و فعالیتی می باشد. تبلیغات در نگاه اول با چشم مخاطب ارتباط برقرار می کند و باید بتواند چشم و ذهن مخاطب امروزی را جذب خودش کند. اهمیت طراحی گرافیکی اینجا مشخص می شود. تصور کنید بخواهید برای کسب و کار و یا فعالیت های خودتان لوگو و آرم مناسب طراحی کنید و یا اقلام تبلیغاتی مانند: کارت ویزیت، تراکت، پوستر، ست اداری، پوشه، بنر های تبلیغاتی و المان های گرافیکی برای شبکه های اجتماعی و محیط مجازی و … تهیه کنید، شک نکنید که این هزینه ها زمانی به سود شما به ثمر می نشیند که از لحاظ گرافیکی و بصری بتواند مخاطب شما را جذب کند و در مقایسه با رقبای شما متفاوت و قوی تر باشد. پس با این اوصاف می توان گفت تبلیغات یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شماست و طراحی گرافیکی مهم ترین عامل موفقیت تبلیغات. طراحی گرافیکی خوب باید ایده های جدید و تاثیرگذاری همراه خود داشته باشد و در پشت همه ی این ایده ها یک روانشناسی موفق قرار دارد که همه ی اتفاقات را تحلیل کند.

چرا باید رایا انتخاب من باشد؟

رایا با توجه به بهره مندی از متخصصین مجرب رشته گرافیک و کامپیوتر سعی دارد با بکارگیری جدیدترین متدهای طراحی روز دنیا و همچنین ایده های خاص و روانشناسی شده به عنوان انتخاب قابل اعتماد مشتریان خود باشد. رایا با اختصاص تیم کاری مستقل و همکاری با مجموعه موفق طراحیست گام بلندی برای رسیدن به این هدف برداشته است. ایده های نو، به روز بودن طراحی ها، مشاوره های رایگان، حذف هزینه های اضافی و همچنین کوتاه کردن مسیر سفارش تا دریافت طرح و حتی چاپ آن ( در اقلام چاپی ) از نقاط قوت رایا است. کارشناسان گرافیک رایا در تمامی مراحل سفارش و تهیه پروژه شما به عنوان یک همکار در کنار شما خواهند بود تا محصول نهایی همان چیزی باشد که شما انتظار آن را دارید و برایش هزینه کرده اید.

سرویس رایا گراف فعالیت های خود در زمینه های طراحی لوگو و اقلام تبلیغاتی و اداری مورد نیاز هر شخص، شرکت و یا سازمان را به صورت کاملا حرفه ای به صورت مستقل و در بخش حرفه ای تر با همکاری با گروه طراحیست که یک برند شناخته شده در امور طراحی گرافیکی است، انجام می دهد. یکی از ویژگی های رایا این است که سفارش شما اگر در رایا ثبت شود تمام مراحل پشتیبانی توسط کارشناسان رایا انجام می شود و همچنین تعرفه محصول مورد نظر شما شامل تخفیف ها و تعرفه های رایا خواهد بود که این امر مورد توجه مشتریان همیشگی ما قرار گرفته است.

تعرفه های طراحی گرافیک رایا

سفارش طراحی گرافیک

سفارش طراحی گرافیک در رایا کار سختی نیست. فقط کافیه نام، شماره تماس و محصول مورد نظر رو برای ما ارسال کنید، بقیه کارها را به کارشناسان رایا بسپارید.

نیاز به راهنمایی دارید؟