رایا دانش چیست؟
عناوین آموزشی
جزوات و کتب آموزشی
دوره های آموزشی رایا دانش

سرویس رایا دانش چیست؟

سرویس رایا دانش به منظور بالابردن سطح دانش عموم جامعه و به اشتراک گذاشتن دانسته های کامپیوتری و فناوری اطلاعات بین متخصصان و کارشناسان و افراد مشتاق یادگیری و فراگیری این تخصص ها تشکیل شده است. برگزاری کلاس های آموزشی، ارائه جزوات و کتب آموزشی الکترونیکی، آموزش های مجازی و معرفی منابع معتبر آموزشی از فعالیت های مهم رایا دانش می باشد که با استقبال مخاطبان مواجه شده و مجموعه رایا دانش را بر این داشته است که تمرکز و دقت خود را بر روی این موارد بیشتر کند تا سهم کوچکی در روند اطلاع رسانی و افزایش سطح دانش تخصصی فناوری اطلاعات در جامعه داشته باشد.

پیشرفت علمی و مهارت
آموزش کاربردی و پروژه محور
هزینه های مناسب
مطالب به روز

عناوین آموزشی

در حال حاضر مباحث مختلفی در حال برنامه ریزی برای شروع فرایند مفید آموزش می باشد که به مرور در همین سرویس به اطلاع شما خواهد رسید. در حال حاضر مطالبی از قبیل آموزش طراحی سایت، شبکه، تعمیرات و ارتقاء سخت افزار، نرم افزار و … مورد بحث قرار می گیرد.

جزوات و کتب آموزشی

جزوات و کتب آموزشی در مباحث زیر برای تسهیل آموزش و به اشتراک گذاشتن اطلاعات تدوین و گردآوری شده است که می توانید آن ها را دانلود و مطالعه فرمایید .

طراحی وب
شبکه
سخت افزار
نرم افزار

دوره های آموزشی رایا دانش

برای ثبت نام در دوره های آموزشی رایا دانش بر روی مبحث آموزشی مورد نظر کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل کنید. کارشناسان و مشاوران رایا دانش با شما تماس خواهند گرفت. در صورت نیاز به راهنمایی و با مشاوره قبل ثبت نام نیز می توانید به سرویس رایا کمک مراجعه فرمایید.